Mesaj

KARAMAN İŞGEM / İŞGEM Başvuru Koşulları

Kimler Başvurabilir?
 
Karaman İŞGEM, bir iş fikrine sahip olup yeni iş kurmak isteyen potansiyel girişimciler ile hali hazırda işletmesi bulunan girişimcilere hizmet vermektedir.
 
Karaman İŞGEM’de işyeri kiralamak ve kiracı olarak kuluçka merkezinde yer almak üzere sadece “yeni iş kurmak isteyen girişimciler” başvuruda bulunabilir.
 
Karaman İŞGEM’in diğer bütün hizmet ve hizmet bileşkelerinden tüm potansiyel girişimciler ile hali hazırda bir işletme sahibi girişimciler faydalanabilir.
 
Nasıl Başvurabilirsiniz?
 
Karaman İŞGEM’in hizmetlerinden faydalanmak ve/veya kiracı olarak kuluçka merkezinde yer almak için web sitemiz  www.karamanisgem.com.tr üzerinden “ön başvuru” yapabilir; veya uzmanlarımızla birebir görüşmek üzere idari birimlerimizden randevu alarak bizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Karaman İŞGEM’de işlik-işyeri kiralamak isteyen ve kiracı olarak kuluçka merkezinde yer almak isteyen potansiyel girişimcilerin web sitemiz üzerinden “ön başvuru” formu doldurulması zorunludur. Ön başvuru formu için tıklayınız.
 
Diğer hizmetlerimizden faydalanmak isteyen girişimciler idari birimlerimiz ile irtibata geçerek, yardım almak istedikleri konu hakkında uzmanlarımızla doğrudan görüşebilirler.
 
Başvuruların Değerlendirme Kriterleri ve Süreci
 
 Temel Unsurlar ve Kriterler:

Karaman İŞGEM’e yapılan tüm başvurular tamamen bağımsız ve tarafsız uzmanlar ve kurullar tarafından değerlendirilerek nihai karara bağlanır.

Başvuru sahibi ile dolaylı ve/veya dolaysız olarak ilişki ve/veya irtibatı olan hiçbir uzman ve kurul üyesi değerlendirme süreçlerinde direkt ve/veya endirekt olarak yer alamaz.
 

Kuluçka merkezinde kiracı olarak yer almak istemese de ve/veya sektör itibarıyla yer alması uygun olmasa da, potansiyel girişimci kendi isteği ile “ön kuluçka destek” hizmetinden faydalanabilir.
 

Karaman İŞGEM

Organize Sanayi Bölgesi
2. Cad. No : 13/A   70100/Merkez/KARAMAN
Telefon : 0338 224 14 70
Faks     : 0338 224 14 71
E-Posta : bilgi@karamanisgem.com.tr

Bizi Takip Edin

Facebook
Twitter